Auto krasniqi

@autokrasniqi

Krasniqi ofron kto sherbime
Bejm shitjen e druve ne gjith kosoven Dhe
Blejm male me SIPERFAQE te ndryshme ne komunen e prishtines
Na kontakoni
☎️045401043
☎️+38345401043
Ju mirpresim!


045401043
Prishtinë

Anëtar prej 01/2023

Dëshironi ta regjistroni biznesin?
REGJISTRO BIZNESINNuk ka oferta te postuara nga ky autobiznes