Vetura me qera Audi A5Kjo veture ka pasur 205 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/08/2020 16:04

60 EUR në ditë


LLoji Viti
Tjetër 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Durrës

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MAKINA ME QERA – NRG MOTORS

NRG Motors është një agjensi qe operon ne tregun e shitjes se automjeteve dhe makinave me qera në Durrës, Shqipëri. Prej vitesh në këtë treg, NRG Motors ofron standardet më të larta të shërbimit me çmimet më të ulëta.

Shërbimet e qiradhenies së makinave ofrohen 24 orë në 24, 7 ditë në javë, me çmime më të ulëta, me automjete ekonomike dhe komode.


Shpërndaje: