Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 836 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/08/2016 17:20

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 235 000 KM

VW TOURAN 2.0 11/2007 automatik DSG 7 ulse

Me targa te zvicres me liber servisi

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit