Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1837 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/08/2016 00:51

1,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Kupe 2004

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

alb

 • Prishtinë
 • 044954553

smart for Two

Smart 700kubik benzin viti prodhimit .2004 sapo ardhur nga zvicra pa dogan .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit