Vetura në shitje Mazda 6

Kjo veture ka pasur 1645 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/08/2016 15:30

4,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1998 cm³ 177 658 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda 6 diesel 2003

Mazda 6

Viti 06/2003

175 mi km te garantuara

2000 kubik diesel

5 shpejtesi. Manual te sapondrruara korp llamell llager para 700 km

Klimatronik

Tempomat

Abs

Dsc

Webasto automatike

Ulset me nxemje

Xenon

Muzik 6 cd. Bose dhe komandat ne timon

Kuke

Senzora parkingu

2 par goma te reja vere dhe dimer etj

NE GJENDJE PERFEKTE

Regjistrim nje vit

Nuk eshte hipotek

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit