Vetura në shitje Mazda 323

Kjo veture ka pasur 1265 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/08/2016 18:10

2,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 82 540 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Mazda 323 1.2 Benzin 2003

Mazda 1.2 Benzin viti 2003 me shum pak kilometra 82.540 km origjinale me liber te servisit .Te gjitha serviset i ka te kryera nuk ka nevoj per asnje investim edhe ne gjendje tip top .Eshte e ardhur nga Austria dhe eshte blere me 0 kilometer dhe edhte vozit vetem nga nje person , dhe duhani nuk osht pi brenda. Pa dogan

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  CD

  •  Fellne

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit