Vetura në shitje Chevrolet Aveo

Kjo veture ka pasur 1101 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/07/2017 00:47

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 75 819 KM

CHEVORLET AVEO LT

CHEVROLET AVEO
Viti-2010
Automatic
PREARDHJA NGA ZVICRRA

AUTO.BINI sh.p.k
FERIZAJ-,Kosovë
+377 (0) 44 121 817
+386 (0) 49 121 817
[email protected]
www.autosallonibini.com

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit