Vetura në shitje Fiat Punto

Kjo veture ka pasur 826 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/09/2016 20:43

1,150 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

U shitt

Ne gjendje shum te mir me servise trregullta

Siguria dhe komoditeti


  •  Hands-free kit(Adapter)

  •  Rimorkiator

Shpërndaje:

Veturat e fundit