Vetura në shitje Fiat Croma

Kjo veture ka pasur 4293 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/09/2014 21:23

5,300 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 155 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Croma Nuova 2007 Mjtd- Shitet dhe ndërrohet

MultiJet 1.9, 8 V, 120 PS, Giugiaro design -

Rexhistrim, sigurim, TPL Plus deri Korrik 2015

Economy engine (Opeli e ka të njejtin motor CDTI 1,9 poashtu edhe pjesët e tjera për mirëmbajtje i ka të gjitha Opel)

• Gjendja - Superiore si teknike poashtu edhe vizuele

* Siguria në Airbag - multizone - shferi, pasangjeri, këmbët e shoferit, shofershajbne plus perde airbag në të gjitha dritaret anësore - 5*****yje në siguri, ABS, ESP, ASR, hill-holding

• Servisi i madh i kryer: Rrypi i dhëmbëzorëve me set, llamella + korpa Valeo Fiat Power Train, Rrypat e jashtëm Fiat Power Train

• Gomat e reja 4 - 225 R18 - 40

• Amortizatorët e parë të rinjë me gjithë susta (federa)

• Felga Technomagnesio, 18’’ 225 40 R ( 1200 Euro vetëm felgat)

• Dritaret elektrike - 4

• Handsfree mobile communication via Blootooth

• Air conditioning - Climatronic - dual zone, airconditioning edhe mbrapa

• Power Steering auto-city

• Karriget me nxemje

• Cruise Control, 6 Shpejtësi manual

• Parking sensors mbrapa

• Philips Multimedia sliding monitor 7", radio / DVD / MP3 / MP4/WMW

• Bravë qëndrore,

• Dritat e mjegulles

• Farat me sperkatese

• Bllokad kundër vjedhjes

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit