Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 2236 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/01/2017 18:01

3,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Tjetër 1998

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 220 000 KM

Shes veturën Golf 4

Shes veturën Golf 4 1.9 TDI me I të kuqe në gjendje shumë të mirë teknike.
Vetura ka regjistrim deri më 23.06.2017.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Immobilizer

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit