Vetura në shitje TVR Chimaera

Kjo veture ka pasur 629 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/09/2016 08:34

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kamion 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 2

Kubikazha Kilometrazhi
3250 cm³ 325 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MAN 8.163 VITI DHJETOR 2000 ME DOGAN TARGA GJER.FAT.TVSH.je

MAN 8.163 VITI 12.12.2000 ME TARGA GJERMANE DOGANEN E PAGUR NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE PER FIRMA ME FATUR TVSH.je gjatsia sanaut 4.4 m gjersea 2.5m

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  Spoilerë

  •  Ulëse me nxemje

  •  Rimorkiator

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit