Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 2000 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/12/2016 21:31

3,100 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Kupe 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 25 000 KM

Peugot 2.0 HDI

Ne gjendje shum te mire
Regjistrim deri me 19.03.2017

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit