Vetura në shitje Porsche Cayenne

Kjo veture ka pasur 3806 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/10/2016 14:59

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ -

Porsche Cayenne

Porsche Cayenne 3.0

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit