Vetura në shitje Rover 216

Kjo veture ka pasur 8456 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/11/2014 01:02

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 175 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

genci

 • Prishtinë
 • 044114480

u shit --ROVER 1.6 BENZIN

Shitet dhe Nderrohet

Rover 216 1.6 benzin RKS 4 muaj
posedon
klim funksione
shiber
Abs
centrall
hidraulik
dritare elektrike
drita mjegulles
fellne origjinal

vetura gjendet ne prishtine dhe eshte ne gjendje perfekte
dhe nuk ka nevoj per investime eshte me gjitha serviset e kryera.

mundesi nderrimi info tel
Genci 044 11 44 80 viber

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit