Vetura në shitje Rover 75

Kjo veture ka pasur 2929 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/10/2016 20:09

3,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 135 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shitet Rover 75

Shitet Rover 75
viti i prodhimit 2001
benzin 1.8
135000 km te kaluara
Vetura eshte ne gjendje shume te mire, si ne aspektin motorrik ashtu edhe ne ate fizik, sidomos brenda, e ruajtur dhe e vozitur vetem nga nje pronar prej qe ka ardh ne kosov.
Harxhimet ne autoudhe i ka shume te vogla max 6.5 litra.
vetura posedon senzora, shiber, perde automatike mrapa etj..
bej ndrrim me vetura me te vogla, qmimi me ndrrim eshte 4800 euro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit