Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo veture ka pasur 2160 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/10/2016 22:49

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 135 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Shtime

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

seat ibiza 2010

shes Seat Ibiza 1.4tdi (dizel)
Viti 2010 . Km 135000 te garantuara me liber servisi
bordcomputer, klime, komanda ne timon, gjama elokronik, fellne alomini, 2 qelsa, regjistrim deri ne korrik 2017.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Fellne

  •  Kompjuter

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit