Vetura në shitje Peugeot 307

Kjo veture ka pasur 2712 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/10/2016 14:04

4,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 240 142 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vigan

 • Ferizaj
 • 045-500-196

Peugeot 307 HDI

Peugeot 307 1.6HDI Viti 30.12.2007 e doganuar me 13.09.2016 ne gjendje perfekte .

Viber +377-44-852-416

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit