Vetura në shitje Volkswagen Golf III

Kjo veture ka pasur 6864 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/10/2016 16:42

2,777 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1992

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Portokalle 5

Kubikazha Kilometrazhi
18 cm³ 2 000 KM

GOLF 3 TUNING 1.8 BEZIN RKS 4 MUJ

SHITEet GOLF 3 1.8 GJENDJE PREFEKT POSEDON NGJYRA E RE GOLF 3 MA BUKUR SKA VERTJE FARA LED SHTOPA.LED DRITA BIG XENON SHIBER MUZIK GUMA TE REJA TE PARA NE EMER TEM GJINDEM NE RAHOVEC

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  Fellne

  •  Kompjuter

  •  Ngjyrë metalike

  •  Xenon

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit