Vetura në shitje Volkswagen Bora

Kjo veture ka pasur 808 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/10/2016 20:24

6 EUR
5,600 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 2600 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bora

Shes veturen bora TDI (DI. TE KUQE ) 131 ps ka te ndrrune rrypin rebraqni .ule .filterat . Diskat .gurnet edhe kompresorin e klimes qe 2 muj ja kom ba servisin regjistrim deri 09.02.17 per ma shum me kontaktoni +386 49 277 390

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit