Vetura në shitje Volkswagen Golf III

Kjo veture ka pasur 2033 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/10/2016 10:45

2,600 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 1992

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Portokalle 5

Kubikazha Kilometrazhi
18 cm³ 0 220 KM

GOLF 3 1,,8 BEZIN 4 MUJ RKS

Tuning golf 3 ne telefon 049 466199

Siguria dhe komoditeti


  •  Alarm

  •  Drita mjegulle

  •  Fellne

  •  Kompjuter

  •  Ngjyrë metalike

  •  Xenon

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit