Vetura në shitje Citroën C4

Kjo veture ka pasur 1521 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2017 11:15

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 156 079 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN C4 FACELIFT

CITROEN C4 FACELIFT
NAFTE
VITI-2009
AUTOMATIC-
SHPEJTESIT NE VOLLAN
SENZOR PARKIMI
156,079 KM ME LIBER SERVISI
I DOGANUAR
PREJARDHJA NGA ZVICRRA

"AUTO BINI"-SH.P.K
-MAGJ.-FERIZAJ-PRISHTIN
+377-44-121-817
+386-49-121-817
www.autosalloni-bini.com

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit