Vetura në shitje Citroën Xsara

Kjo veture ka pasur 1451 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/10/2016 18:09

1,000 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroën xsara hdi 2.0 2003 boji edhe ndrim

Citroen xsara Hdi 2.0
Citroen Xsara hdi 2.0 HDI. :
Vetura e Sa po ardhur nga GJERMANIA :
Vetura i posedon librin e servisit :

Viti.03.09.2003. Full Extra

Për më shum info:
Na kontaktoni nr-viber +37744388024 boji edhe Ndrim

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  ESP

  •  CD

  •  Ulëse me nxemje


Shpërndaje:

Veturat e fundit