Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1481 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/11/2016 10:23

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kupe 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
699 cm³ 120 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Smart 2005

Smart 699 cm viti 2005 regjistrimi par rks ne gjendje shum te mir shpemzimet minimum per ma shum info ne tel 044/422-866

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit