Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 4217 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/10/2016 19:16

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Golf VI Full Ekstra

Vetura esht ne gjendje te rregullt pres bleres serioz

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit