Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 3575 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/02/2017 22:19

4,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 203 KM

Golf 4 1.9 TDI rks ne gjendje shum te mir

Golf 4 1.9 tdi
Klima tronik
Esp
Gjama rrym
Fellne
Regjsitrim 5 muj

045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit