Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 2917 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/12/2016 14:41

1,200 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 197 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Shtime

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Audi A3

Shitet Audi A3 1.8 turbo e sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera, vetura posedon klimatronik, Abs, Airbag, Xhamat elektronik, Kasetofon me cd plus shanzher me 6cd,karriket lekure, fellnet alumini origjinal, vetura eshte ne gjendje perfekteeee...

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit