Vetura në shitje Peugeot 407

Kjo veture ka pasur 563 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/11/2016 13:44

2,900 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Shitet vetura

Shes pezho 407 Dizell 2.0 Hdi 6 shpejci
Shum ekonomik 30 o8 2006 viti
Ii posaardhur nga Gjermania
Model i veqant Platinum shum i rujtun
Garantoj per km. Gjendje shum tmir
Shum ekonomik
Qmimi me marrveshje i volitshem
Viber +491732195229

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit