Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 12258 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/11/2016 20:30

8,200 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Kupe 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 226 000 KM

Golf 5 2.0

Vetura esht ne gjendje prefekte

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit