Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 2768 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2017 17:48

8,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 258 123 KM

Shes Pasatin C3

Shes Passat tdi 1.9 full
Klimatronik
Tepomat
Novigacion
Kamera
Dvd
Fellne alumini
Hollogenka
Shum gjendje te mir i lumi aj qe e merr

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit