Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 924 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/11/2016 19:41

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 207 hdi. Me. Dogan

Shum ne. Gjendje te. Mir. Ka libra servisit. Ka garancjon ne kilometra. Prejardhja prej zvicre

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit