Vetura në shitje BMW 525

Kjo veture ka pasur 632 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/11/2016 18:36

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Bmw

Shitet bmw ne gjendje te rregullt

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Hidraulik


Shpërndaje:


Veturat e fundit