Vetura në shitje Porsche Boxster

Kjo veture ka pasur 8748 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/11/2016 17:16

20,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 2

Kubikazha Kilometrazhi
- 0 100 KM

Brand new Porsche Boxster Whatsapp:-+201124164263

Brand new Porsche with 20-30% discount in price interested buyer should kindly contact the company immediately for Purchase .
Online Contacts:-

Contact Skype:-Tradenet04
Whatsapp:-+201124164263
Contact e-mail : - [email protected]

Contact e-mail :- [email protected]


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit