Vetura në shitje MINI Cooper

Kjo veture ka pasur 2219 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/11/2016 11:48

5,200 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1580 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mini kuper (cooper)

mini cooper gjendje shum te mire me dy qelsa rezerve hidraulik me liber te rregullt te te gjitha serviseve ,cmimi i diskutushem

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit