Vetura në shitje Peugeot 807

Kjo veture ka pasur 1215 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/12/2016 23:03

3,300 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 275 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Alban

 • Ferizaj
 • 045-624-149

Peugeo 807 -2.0 HDI

Vetura eshte ne gjendje te mir ne tabela Rks regjistrim deri 21.07.2017, Automatik menjaqin ne gjendje shum te mir. Tel-Viber:+377-45-624-149
045-500-196

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit