Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 3883 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/12/2016 20:11

6,000 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4

Audi A4 2.5 V6 2003

Siguria dhe komoditeti


 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit