Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 1398 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2017 21:15

3,750 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 288 KM

SHITET GOLF 4 1.9 TDI 1 VIT RKS

SHITET GOLF 4 DISEL TDI 1.9 PA.KUQE REGJSTRIM DERI TETOR 2017 ME FELLNE 4 GUMA SAVA TE REJA KLIMATRONIC FUKSJONE NE TRAPA GJENDJE PREFEKT VITI PRODHIMIT FUND 1998 5 SHPEJTESII VLEN TE CEKET HIPOTEK NUK.OSHT PERKTHE MI ME NJIHER I BOHET

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit