Vetura në shitje Mazda 3

Kjo veture ka pasur 887 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:29:23

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kupe 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 5 774 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Kreshnik

 • Prishtinë
 • 045816816

Mazda 3

Mazda 3, vetura e re me 5800km te kaluara viti i prodhimit 2015. Kubikazha 1500 benzin.Postuar nëpërmjet celularit. Mazda posedon edhe dy vite garancion nga fabrika.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit