Vetura në shitje Chevrolet Epica

Kjo veture ka pasur 854 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/12/2016 10:46

4,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 222 333 KM

cheverlet

vetura e sapo ardhur nga zvicrra esht ne gjendje shum te mir dogan nuk posedon qmimi i diskutushem

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

Shpërndaje:

Veturat e fundit