Vetura në shitje Saab 9-3

Kjo veture ka pasur 8426 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/10/2014 15:36

3,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 290 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SAAB 93

SHITET>SAAB NE GJENDJE TE RREGULLT HOMOLOGIMIN E PAGUAR PO PA REGJISTRIM

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit