Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 845 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/12/2016 20:12

4,200 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 151 759 KM

me marveshje

vetura esht ne gjendje te regullt sapo ka ardhur nga austria, esht me regjistrim te kosoves edhe 11 muj regjistrim me dogan te paguar.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit