Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 4655 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/12/2016 18:00

6,700 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
20 cm³ 0 250 KM

SHITET PASSAT C3 2.0.DISel 12 MUJ rks BOJ NDRIM

SHItet passat 2.0.tdi disel 1 vit rks boj ndrim.thirni nr 049 466199 gjindem ne rahovecc ndrim me.golf 2 golf 3 golf 4 golf 5 audi a2 a3 a4 mercedes c class e class

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit