Kjo veture ka pas 3554 vizita

Vetura në shitje Audi A6

 
* Çmimi me marrëveshje
Marka & Modeli, Lloji:
Audi A6, Limuzinë
Viti prodhimit:
2014
Karburanti:
Naftë
Madhësia e motorit:
3000 cm³
Transmisioni(Marshi):
Automatik
Ngjyra:
Zezë
Nr i ulëseve:
5
Kilometrazhi:
58 000 KM
Gjendja:
E përdorur
Dëshironi të shisni një veturë?

Përshkrimi siguria&komoditeti

FULL EXTRA AUDI A6 2014

AUDI A6 FULL EXTRA U BLE 87.000 NXEMJE NE KARIGA DHE FTOFJE NE KARIGA, AUTOPILOT, MU PARKU VET, KARIKA MEMORI +SHUM SENDE EXTRA

Kontakto shitësin

Beka

+38649221399 + viber
Pejë

Raporto keqperdorim

Veturat e pelqyera


    Dërgo mesazh