Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 6643 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2017 01:30

6,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 241 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda octavia 1.9 Tdi Rks

Skoda octavia rks 1.9 dizell Viti prodhimit 2007 model 2012 Ne gjendje shum te mirr teper e ruajtme Vetura posedon: klm Ac,bord compjuter,senzor shiu,pasqyre me nxemje,esp,4 goma te reja te dimrit,gurdnet e reja etjj
Ndrrim i mundshem nese me konvenon
Viber: +386-49-191-526

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit