Vetura në shitje Citroën C-Elysée

Kjo veture ka pasur 3287 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/02/2017 18:38

10,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 3 966 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Citroen c elysee 2015

Shitet vetura citroen c elysee me tabela te Kosoves dhe regjistrim valid. Vetura pothuajse e re dhe shume pak e perdorur (3966 km). Interier komod dhe te ruajtur. Vetura ka marsh manual me 5 shpejtesi, motor 1200cc me benzine. Motori eshte ekonomik dhe ka shpenzime minimale. Cmimi i diskutueshem.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  CD


Shpërndaje:


Veturat e fundit