Vetura në shitje Audi A2

Kjo veture ka pasur 2420 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/02/2017 18:44

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1390 cm³ 160 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Deçan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A2

Eshte e doganuar, dhe e regjistruar , bashk me to vijne edhe gomat e dimrit ...per me hollesisht me kontaktoni.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit