Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 3281 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/01/2017 19:25

7,799 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 230 000 KM

Shitet Golf VI ne gjendje shume te mire i posaardhur !

Shitet Golf VI ne gjendje shume te mir i posaardhur nga Gjermania
Vetura posedon. Senzora para dhe mrapa ,Klima ,Goma te veres me fellgne dhe te dimrit , TV ESP , ABS , Hallogenka
Etj
Shpenzimet shume te vogla

Per me shume kontaktoni ne numrin 044226402 ( Viber )

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit