Vetura në shitje Mercedes-Benz E 270

Kjo veture ka pasur 2815 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2017 14:10

7,499 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 220 000 KM

Shitet Mercedes E270 ne gjendje shume te mire!

Shitet vetura e tipit Mercedes E270 ne gjendje shume te mire dhe te rregullt.
Vetura posedon :
Klim
Navigacion
Karrikat me nxemje
Tempomat
Fshisat me Senzor
Senzor para dhe mrapa
Gomat vere dhe dimer
Shiber
Pullat ne timon
Hallogenkat
Abs
Esp
Automatik/Triptronik
Etjj

Per me shume info kontaktoni ne numrin : 044226402 ( Viber)
Pres bleres serioz !!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit