Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 3893 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2017 23:16

2,299 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Kupe 1999

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 249 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen

Shes Opel Aster n gjendje shum te rregullt te gjitha serviset e kryra posedon motor 1.8 16V Vajin te sapo ndrruar, Karrikat me nxemje, Rigjistrim 10 muaj, 4 guma t reja te dimrit pa as ni invesitim me ni fjal tiptop pres blers serioz.

Siguria dhe komoditeti


  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit