Vetura në shitje Fiat Doblo

Kjo veture ka pasur 1510 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/01/2017 21:08

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Pickup 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 18 364 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Doblo

Fiat Doblo 1.3 Diesel Multi Jet,ne gjendje shume te mire,cmimi sipas marveshjes.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje


Shpërndaje:

Veturat e fundit