Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 1027 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/03/2017 15:57

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 204 KM

Bmw 320 / 2.0 dizell / rks 9 muj

Bmw 320 dizell
Klima tronik

045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit